Gastro Garten Chuť čerstvosti

Kuchynské suroviny prémiovej kvality priamo z farmy

O nás

Náš podnik bol založený v roku 1998 v Maďarsku, v župe Bács-Kiskun. Sme farmárska rodina a už desaťročia pestujeme ovocie a zeleninu, v súčasnosti na 150 hektároch poľnohospodárskej pôdy. Okrem predaja našich vlastných výrobkov máme dobré vzťahy s mnohými maďarskými výrobcami, takže suroviny, ktoré nepochádzajú priamo z našej produkcie, pochádzajú od spoľahlivých maďarských poľnohospodárov. Našim zákazníkom v Maďarsku, Rakúsku a na Slovensku dodávame 400 rôznych výrobkov a objednávky doručujeme z našich 3 distribučných skladov pomocou nákladných vozidiel z vlastného vozového parku.

Naši zákazníci už dobre vedia, s akým nasadením a perfekcionizmom každý deň pracujeme na tom, aby kuchári dostali suroviny v dokonalej kvalite, očistené, nakrájané a zabalené podľa individuálnych požiadaviek, s presným dodaním.

Suroviny si možno objednať nespracované alebo už pripravené pre kuchynskú úpravu prispôsobené potrebám kuchyne. Vo všetkých prípadoch je na zákazníkovi, či si želá výrobok olúpaný, nakrájaný na plátky alebo na kúsky, a my mu ho dodáme v požadovanej forme.

 

Prečo Gastro Garten?

  • Denne dodávame čerstvé suroviny do takmer 80 maďarských reštaurácií a komerčných kuchýň.
  • Produkujeme a distribuujeme len výrobky prémiovej kvality.
  • Suroviny dodávame očistené aj nakrájané vo vákuových baleniach od 20 dkg, aby vyhovovali potrebám kuchyne.
  • Flexibilné objednávanie 6 dní v týždni do 20:00 s doručením na druhý deň vozidlami z vlastného vozového parku.
  • Každý deň doručíme 5 000 kg očisteného tovaru a ponúkame vynikajúci pomer ceny a kvality.

Naši zákazníci

V súčasnosti dodávame takmer 80 obchodným zákazníkom vrátane hotelovej siete Danubius Hotels, ktorá prevádzkuje 36 hotelov, pekárne Lipót, ktorá má viac ako 250 predajní, a reštaurácií Marché.

100-marche-1.png
100-zing.png
100-trofea.png
100-lipoti.png
100-danubius-2.png