Gastro Garten Naše produkty

Chutné jedlo sa dá pripraviť len z dokonalých surovín!

Chutné jedlo sa dá pripraviť len z dokonalých surovín!

Naša rodinná firma už viac ako 20 rokov zásobuje reštaurácie a hotelové reťazce čerstvou zeleninou, ovocím a ďalšími kuchynskými surovinami. Najlepšie z našich 400 produktov sa pestujú na našej vlastnej pôde a zelenina a ovocie sa čistia, spracúvajú a balia v našom miestnom spracovateľskom závode fungujúcom formou manufaktúry. Záleží nám na kvalite surovín, ktorú starostlivo sledujeme od výsadby až po dodávku v stave pripravenom na kuchynskú úpravu, resp. konzumáciu, čím dlhodobo spĺňame vysoké očakávania našich partnerov.

V súčasnosti dodávame takmer 80 obchodným zákazníkom vrátane hotelovej siete Danubius Hotels, ktorá prevádzkuje 36 hotelov, pekárne Lipót, ktorá má viac ako 250 predajní, a reštaurácií Marché.

hotel-1.jpg

Očistená zelenina pripravená na použitie v kuchyni

Hotové suroviny dodávame vo vákuovom balení, krájané a balené vo veľkostiach a zložení podľa špecifických požiadaviek kuchyne.

Prečítajte si viac

Je nach dem spezifischen Bedarf der Küche liefern wir vakuumverpackte, geschnittene und verpackte, verzehrfertige Produkte in verschiedenen Größen und Zusammensetzungen

Zelenina a ovocie

Väčšinu ovocia a zeleniny, ktoré predávame, pestujeme na vlastnej pôde, a to, čo nepestujeme, pochádza z dôkladne kontrolovaných a dôveryhodných fariem.

Obst und Gemüse

Šaláty

Pre zákazníkov, ktorí dbajú o svoje zdravie ponúkame široký sortiment šalátov prvotriednej kvality, vo forme hlávkových šalátov, zmesí a individuálne čistených listov.

Für gesundheitsbewusste Gäste bieten wir ein breites Sortiment an hochwertigen Salaten in Form von Kopfsalat, gemischten Salaten und einzeln gewaschenen Blattsalaten

Nakladaná zelenina

Ručne vyrábané produkty od maďarských malovýrobcov si Vaši hostia určite obľúbia.

Suchý tovar, med, sušené ovocie

Fazuľa, chia semienka, orechy, sušené figy… všetko v bezchybnej kvalite, doručené dokonca na druhý deň!

Handgefertigte Produkte ungarischer Kleinbauern zeugen bei den Gästen von großer Beliebtheit.

Bylinky, huby

Okrem čerstvých byliniek v našom sortimente ponúkame aj rôzne voňavé huby.

Extra produkty

Podávate vo svojej reštaurácii thajskú, čínsku alebo indonézsku kuchyňu? Naše výrobky obsahujú prísady, ako sú banánové listy, kakaové plody, fazule tonka a morské riasy.

Zusätzlich zu den frischen Kräutern in unserem Sortiment bieten wir auch eine Vielzahl von aromatischen Pilzen an.

Vajcia

Čerstvé, dezinfikované, zlatožlté vajcia priamo z farmy.

Gemüse- und Obstgroßhandel und die Herstellung von gekochten gereinigten Produkten